Kabin Aksesuarları

Projeye uygun ebatlarda ve detaylara sadık kalarak imalatı yapılan Wc Compact Kabin Kapıları 12mm Kalınlıkta HPL teknolojisiyle üretilen panellerdir.  Wc Kabinler için özel ürettiğimiz aksesuar (kilit,ayak,menteşe,kulp,askı) ve bağlantı elemanlarımızla birlikte imalat için ihtiyaç duyulan tüm ürünler müşteriye yönelik eksiksiz şekilde sağlanmıştır.


Kendi markamız olan Wc Compact Kabin Aksesuarlarımız  markamız  olan  “Comaks” ileri teknolojisiyle Avrupa normlarına uygun şekilde üretilmektedir. Yüksek teknoloji kullanılarak üretilen Wc Kabin Aksesuarlarımız Metal CNC Rovelver ile dayanıklı ve estetik açıdan aksesuarlar modellerimizi ön planda tutmaktadır.
 
Wc Compact Kabin Sistemini ayakta tutan aksesuar (kilit, ayak,menteşe,kulp,askı) ve  Compact laminatı duvara ve diğer panolara bağlayan U bağlantı elemanı ile metal eloksal bağlantı profilleriyle birlikte  montajı yapılmaktadır.
 
Paslanmaz ve Alüminyum Seriler olarak üretilen modellerimiz kullanılacak alanlar için  tercihen farklı uygulanmıştır. 
 
Kilit ,Ayak ,Menteşe, Kulp ,Askı ve Bağlantı elemanlarıyla birlikte bir bütün olan Wc Compact Kabinlerin her biri önemli özeliklere sahiptir.Taşıyıcı ayaklar zemine dubellenir. Menteşeler ağırlık merkezlerine göre ayarlanarak kapının kendiliğinden kapanması sağlanır. Kilitlerin içerisinde ki mekanizma sayesinde dolu - boş göstergesiyle birlikte kullanıcıya sunulur. Kapı birleşimlerinde kullanılan fitiller sayesinde çarpmalar engellenerek sızdırmazlık sağlanır. Herbir aksesuarın vidaları ve bağlantı aksanları eksiksiz olarak teslim edilmektedir.

Whatsapp
SİZİ ARAYALIM